Günahkar 2. Bölüm Fragmanı İzle - 12 Kasım


Günahkar 2. Bölüm Fragmanı İzle - 12 Kasım

Aslıhan, Saliha'ya söylediği yalan sonrası Yusuf'a bir kötülük daha yapmıştır. Yusuf Aslıhan'dan yediği ikinci darbe ile bir kez daha yıkılır. Öte yandan Sado işlerin başına geçtikten sonra Yusuf'a pis işler yaptırmaya çalışır.


Günahkar izleyicilerinin merakla beklediği 2. bölüm 12 kasım çarşamba 20:00'de Fox TV'de...

Günahkar 2. Bölüm Fragmanı, Günahkar 2. Bölüm Tanıtımı, Günahkar 2. Bölüm İzle, Günahkar 12 Kasım, Günahkar Son Bölüm Fragmanı

Günahkar 1. Bölüm İzle - 05.11.2014Günahkar 1. Bölüm İzle - 5 Kasım 2014 Çarşamba 

 Günahkar dizisi 1.  bölümü ile 5 kasım'da Fox TV'de başlıyor. Çarşamba günleri ekrana gelecek olan Günahkar izleyiciler tarafından merakle bekleniyor.

Günahkar 1. bölüm özeti:

Ali Yusuf ile Aslıhan bir mahallede büyümüş iki gençtir. Ali Yusuf tıp fakültesinin dahi çocuğu, Aslıhan ise  çalıştığı televizyon kanalında sansasyon yaratacak haberler yapma ve bu yolla "seçkin" ve tabi ki "zengin" olma peşinde genç bir kız. Ve bir gece Aslıhan sevdiği adamı bir otel odasına çağırdığında değişiyor her şey! Odanın ortasında bir cesetle öylece kalakalmış olan genç kız, bin bir güçlükle biraz olsun uzaklaşabildiği yoksul ve sefil hayata dönmektense ölmeyi tercih ediyor. Ali Yusuf izin vermiyor tabii buna. Okuldan atılmayı, katil olarak anılmayı, bütün ömrünce bu sabıkayla yaşamayı göze alarak suçu üstüne alıp, polise teslim oluyor.. Cezası bitip dışarı çıktığında ise ne Ali Yusuf'un bıraktığı dünya aynı ne de dünyanın bıraktığı Ali Yusuf, aynı Ali Yusuf! Aldığı tıp eğitimi ve zekası sayesinde bir nevi merdiven altı doktorluğu yapmaya başlar. Yavaş yavaş insanlıktan soyunduğunu ve giderek kaçtığı canavara dönüştüğü fark etmez bile. Hayat böyle akarken yerden binlerce fit yüksekte bir uçakta Ali Yusuf, unutmaya çalıştığı tüm geçmişini karşısında bulur, Aslıhan’ı! Bu karşılaşmaya sebep olan çaresiz bir genç kadın vardır. Ölüme yakın Saliha! Ali Yusuf, gerekeni yapar. Aldığı tıp eğitiminin hakkını vererek Saliha’yı ölümün kollarından çeker, alır. Kader, şans, alın yazısı, tesadüf… Adı ne olursa olsun, üç kişinin yollarını kesiştiren o an hepsinin hayatının yönünü değiştirecek bir kırılma yaratır.

Günahkar 1.Bölümü 5 Kasım 2014'te Fox Tv ekranlarında olacak...
Günahkar 1. Bölüm izle, Günahkar Son Bölüm izle, Fox TV Günahkar Dizisi 5 Kasım 2014 Pazar